חידוש פרקט עץ בישעי

בעת ביצוע תיקונים בדירה או בית כפרי, לא צריך לשכוח פרקט. פרקט רצפות הם נס כי הוא יהלום אמיתי של כל חדר, באופן טבעי, כאשר הם במצב מושלם. חידוש פרקט הוא תהליך מורכב מבחינה טכנולוגית, הדורש הרבה ניסיון ומיומנות!

פרקט אופניים הוא פעולה הכרחי אם תחליט לחדש את הכיסוי הישן. איך לעשות את זה ומה? ניסינו להסביר בצורה תמציתית ונגישה במאמר זה.

באופן כללי, ההתאוששות היא תרגיל מורכב ורב-שלבי. במקרים רבים, מחזור אחד לא ניתן להימנע, ויש צורך לבצע קומפלקס שלם של עבודות שיקום. מהו שחזור מלא ואת ההבדל שלה מן הרעיון של עוגת פרקט לקרוא מאמר מיוחד שנכתב בשבילך! באחרים, מחזור אינו נחוץ! הסר שריטות ושריטות אפשרי ללא עיבוד. שחזור מקומי בלי לנבוח הוא לא בדיחה!

רכיבה על המינים חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע, כך שהתוצאה תעמוד בציפיות!

שום דבר לא נמשך לנצח, ואת הרצפות בסופו של דבר להיות חסר ערך. הלכה נמחקה, הסדקים והכתמים מופיעים, סדוקים ושריטות מתרחשות. לפעמים הפרקט הישן נמצא במצב כה מחפיר, עד כי זה נורא להסתכל בו. נראה כי שום דבר לא יכול להיות קבוע, אבל זה לא. עוגת פרקט מנוהל כראוי יכול ליצור ניסים, ציוד מודרני מאפשר לך לבצע את התהליך ללא אבק. חומרי איכות הם ידידותיים לסביבה ועמיד.

כאן הדבר החשוב ביותר להבין הוא כי הליך זה הוא לא רק עיבוד של רצפות עץ עם מכונות מיוחדות, אבל קומפלקס שלם של אמצעים המאפשר שחזור ו קומה חדשה, אשר יהיה נעים להסתכל.

אפשרויות מלאות יותר עבור מחירים שונים של חידוש עץ בישעי עם הצעה סוהר, ראה מחירים!

מלט מקצועי של פרקט הוא הטיפול קומות עם חומרים שוחקים. ההשפעה של נייר זכוכית מאפשר לך "להסיר" את השכבה העליונה של עץ תוך הסרת אי סדרים, טיפות, שאריות לכה ישנים זיהומים מקומיים. כל "טריק" הוא לעשות את זה באופן שווה, נכון לבחור את שוחקים כדי לשמור על השכבה שימושי עד למקסימום באותו זמן, מבלי לעשות רצועות, חורים וחורים. יש להבין כי כל עורות לעזוב את פסים על הרצפה וזה מיומנות של רוכב אופניים אשר יקבלו חלקה ואפילו פרקט, אשר, לאחר לכה, ייראה כמו עבודה אמיתית של אמנות.

האם אתה רוצה לעשות את זה בעצמך? קרא את המאמר – כיצד לנהל את עצמך על אופניים!

אבל, לדעתנו, אנשי מקצוע צריכים לבצע את ציקלון, כי זה קל לקלקל את הפרקט. רשלנות, כמו גם חוסר ניסיון יכול להוביל את העובדה כי הרצפות יהיה שרוט, "ruts", יהיו עקבות של לכה ישנה, ​​ועוד. פרקט הוא שונה, אשור ו merbau, רדיאלי ו משיק, הניח "עץ" או "הסיפון". קשיחות, לחות, מבנה, עובי שיורית של השכבה שימושי יכול להשפיע מאוד על התוצאה. בכל מקרה, יש מאפיינים בודדים, בורות אשר יוביל לתוצאות בלתי הפיך.

יש לבצע קידוד נכון של המינים תוך התחשבות במספר גורמים. אחד הרגעים החשובים ביותר של ההתנגדות של עץ כדי השפעות מכניות, למשל, hornbeam כל כך קשה, כי אתה פשוט לא יכול "לקחת את זה". באותו זמן, האורן הוא רך, זה לא עולה כלום, אבל זה כל כך חריף כי מכונת מחזור פשוט slides מעל זה. איך לבחור את הכיוון הנכון של התנועה, איזה סוג של שוחקים לבחור, איך לולאה הרצף או, למשל, נכון לסדר את המעבר מחדר אחד למשנהו? קרא את המאמר: ההמלצות של המאסטר של חידוש פרקט עץ בישעי.

פרקט אופניים מאפשר לך לנקות את רצפת הלכלוך, להסיר את לכה הישן, לשטח את המטוס, להסיר כל מיני כתמים, לעשות את זה חלקה, אבל זה לא מספיק. אחרי הכל, לעתים קרובות יש צורך לבצע החלפת חלקית של פרקט, לחסל "baying" ו חריקה, לסגור את הסדקים. רק מאסטר בעל ניסיון יוצא דופן יכול לבצע הכשרה איכותית של המינים לרכיבה על אופניים. ללא זאת, לא תקבל שביעות רצון מלאה מהתוצאה הסופית.

אופניים על הרצפה יכולים להיעשות ביד, אבל זה כמו פתגם: "הנר לא שווה את זה!" ישנם סוגים רבים של מחזור הטכנולוגיה. מכונית אחת שונה ביסודה מן האחרת, אבל זה הכל מקצועי, ושמירה על זה לא הגיוני, ואתה אמור להיות מסוגל להשתמש בו! מתי והיכן להשתמש בסוג זה או אחר מכיר את המקצוען של העסק. במבט ראשון, זה לא חיוני, אבל קומפלקס של זוטות מסכם את התוצאה. רוצה לקבל את התוצאה המושלמת, לשים לב לכל, אפילו על ניואנס לכאורה לא משמעותי. כאן לא נתאר את מכונות השחיקה הידועות לפרקט, אם אתה מעוניין, לקרוא בדף: טכניקת שחיקת פרקט!

רכיבה על רצפת העץ דורשת גישה משולבת, יש צורך לעמוד בכל הדרישות הטכנולוגיות, להשתמש בחומרים מודרניים. מנסה לחסוך, אתה יכול להיות מבוזבז הרבה זמן, לא להשיג את התוצאה הרצויה, לכל דבר אחר, לקלקל את הרצפה!

תן לנו להתעכב בפירוט רב יותר על השגיאות העיקריות של נביחות הפרקט, התוצאות שלהם:

 1. ציוד שבור, ללא פיקוח.
  מכונות כאלה יכול להשאיר חריצים על הרצפה בגלל הטיה מוגזמת, הסיכונים עקב הרטט חזק של התוף, מה שנקרא "ירו", יופיע על הרצפה, והם גם "אבק חזק". זו גם התשובה לשאלה: מדוע הופיעו הגלים על הפרקט אחרי שהוא נחצב?
 2. כיוון לא נכון של התנועה.
  הבסיס לבחירת כיוון הוא וקטור של סיבים או אור. כאשר נעים נגד סיבים, את הסיכון של "חיתוך" רצועת מגביר סעפת! אם אתה מבצע טיפול, במיוחד את הסיום, על פני נפילת האור, אז הסיכונים קטנים יהיו גלויים לעין! לאחר לכה את כל הרצפה יהיה רצועות תלמים!
 3. שינוי מחוספס לא נכון.
  כל "עור" משאיר רצועות על העץ, ככל שהמספר גבוה יותר, כך הן עמוקות יותר. כל הבאים מסיר אותם, אבל משאיר שלהם. אם אתה רוצה לשמור או להאיץ את התהליך, כמה "אדונים" לדלג על מספר השרשרת. ההפרה הבוטה ביותר! כתוצאה מכך, כל הרצפה תהיה "פישל"!
 4. עבודה ירודה או חוסר ניסיון!
  הרצון לסיים את העבודה מהר יותר, כמו גם חוסר מיומנות יוביל לעובדה פרקט לא יהיה מפולס לחלוטין. לאחר לכה, כמובן יהיו עקבות של לכה ישנה, ​​שרידי מרק, פגמים אחרים! אל תמשיכו לכה ללא בדיקה יסודית של השטח סיים!
 5. איכות ירודה שחיקה!
  גם תוצאה של חיפזון. לאחר שסיים ליטוש רצפות עם מספר גדול של שוחקים, אתה יכול לקבל תוצאה מצוינת במבט ראשון, אבל אחרי לכה, במיוחד לאחר גוון, הרצפה כולה תהיה פגמים! לחיצה על הקישור, אתה יכול לקרוא מה הוא שחיקה של הרצפה, למה זה נחוץ!
 6. טיפול רציף!
  הרצפה לאורך הקירות שונה בצבע, רצועות עגולות גלויים, מהמורות עמוקות, מה שמכונה "חתכים" או "גלים" נראים. אתה לא יודע איך, לא לריב!
 7. אין מבחר של מקומות שקשה להגיע אליהם!
  במקרה זה, שרידים גלויים מיידית של לכה ישנה, ​​במיוחד בפינות, ליד צינורות, סוללות.
 8. הורדת והרמת התוף במהלך העבודה היא חוויה!
  התנועה של התוף כאשר מתחיל, לעצור או לשנות כיוון צריך להיות חלק ורך. הרם והוריד את התוף רק בעת נהיגה, אל תפסיק עם הורדת התוף! לא יכולתי, לקבל בורות עמוקים על הרצפה.
 9. טפט לא נכון, פסים על הקירות, רהיטים שרוטים וטרגדיות אחרות!
  אין מה לומר – בחיפזון, בחיפזון, בחוסר דיוק, זה הכול! לבצע הדבקה מגן של היסודות, לא להתקרב המכונית קרוב יותר ממה שהיא צריכה, להיות זהירים!
 10. אחרי ציפוי עם עקבות פלדה לכה של מכונות מחזור גלויים: רצועות, ירה, בורות, עיגולים מ USM.
  במקרה זה, הנביחות פרקט נעשה עם שיבושים טכנולוגיים ומקצועיות נמוכה, פרקט לא מלוטש. אם לאחר ייבוש לכה, במיוחד מבריק, אתה רואה בבירור את שריטות, אז זה אולי את ההשפעה של interlayer שחיקה. Interlayer שחיקה בוצע על לא יבש לחלוטין ציפוי. השכבות הבאות כבר לא כיסו אותו, ואת שריטות נראים בבירור לומן. כדי לתקן בקושי קל זה יסתדר. אם אתה רואה shpatlevka, עקבות לבנבן וכדומה לאחר ציפוי לכה של הרצפה, אז זה "צביעות" של המאסטר. רצועות על רצפת הפרקט, שריטות, עקבות של לכה או מרק ישן – כל אלה הם פגמים שחיקה תקנית. כדי לתקן על קל זה לא יוצא, יש צורך מחזור חדש.

רכיבה על הפרקט הישן היא תהליך בלתי צפוי, כמו "חתול בתוך קוץ"!

עד שתתחיל, קשה להבין איך להגיע ישר אליו. הרבה ניואנסים נובעים בתהליך העבודה. רכיבה על פרקט שחוק למצב של הליך חדש. סובלנות, סבלנות וניסיון הם המפתחות להצלחה! להלן שתי תמונות של חפצים שונים עם רצפות איומות. במבט ראשון, לזרוק אותו, אבל לחיצה על התמונה, אתה יכול לראות את התהליך של הפיכת "ברווזון מכוער" לתוך "ברבור"! אל ייאוש מראש!

רכיבה על פרקט חדש "דורש יד של מאסטר", כי זה יכול בקלות להיות מפונק על ידי פעולות שגויות. העץ עדיין "חי" ורך, הוא מגיב מאוד להשפעות חיצוניות. זה הרבה יותר קל להזיק פרקט חדש מאשר ישן, כך שחיקה זה צריך להיות הרבה יותר יסודי. זה רשלנות או חוסר יכולת, אשר לא יהיה מורגש על הרצפה הישנה, ​​בהכרח להתבטא בעת עיבוד אחד חדש!

לעבוד עם הלוח יש פרטים משלה! זה נראה גם, אבל יש סודות וקשיים. הלוח שונה – מינית, מסיבית, הנדסה או פרקט, עיבוד לכל אחד מהם יש הבחנות משלה, תכונות! שימו לב לעובדה כי batching של פרקט הלוח הוא לא אותו דבר!

קידוד של לוח פרקט צריך להתבצע בזהירות מיוחדת ותשומת לב. שכבת שימושי הוא דק מאוד, יש סכנה של חיתוך זה. במקרה זה, אתה צריך להחליף את כיסוי הרצפה, שאף אחד לא רוצה. אם לוח הפרקט הוא בדרך "צף", ואז רטט מוגבר יוביל "חלק" חזק, אשר יתבטא מאוד כאשר לכה. אז זה סוג של שיקום הוא מקרה שבו גדל טיפול ומקצועיות נדרשת. עובדי Parket- כל בוצעו שחזור של לוח הפרקט פגום בבתים פרטיים וארגונים מסחריים עם תוצאה מעולה. לקבלת מידע נוסף על שחזור לוח הפרקט ותכונותיו, לחץ כאן!

הספציפיות שלה היא וכאשר עובדים עם softwood. עיבוד של אורן, לגש ואחרים קשה, ודורש ניסיון מסוים, בגלל הרכות שלהם ואת השמנים מוגברת. תסתכל על התמונה ולקרוא את התכונות של חידוש הרצפה בישעי. טחינה של רצפות מלוחות הוא לעתים קרובות ביקוש בקיץ קוטג'ים או בתים במדינה. אנשים רבים רוצים לא רק פולנית כזה הרצפה, אבל לשנות את צבעו. מישהו רוצה לראות מהגוני על הרצפה שלהם, מישהו הוא אגוז או עץ אלון. הכל אפשרי! ישנן שיטות וטכנולוגיות שונות שיאפשרו לתקן את המקולקל ולעשות את הבלתי אפשרי! לוח CYCLEVKA בקוטג'ים הוא מאוד מבוקש, אבל זה לא מבוצע כראוי על ידי כולם.

נקודה נפרדת אני רוצה להדגיש את שיקום, המדרגות המדרגות, המדרגות. שיקום המדרגות הוא תהליך מסובך וקפדני. במקרה זה, אנחנו לא יכולים להשתמש בציוד כבד, התהליך כולו מתבצע על ידי מכונות ידניות מחזור ידני. המאסטר חייב להיות מנוסה מאוד, כדי לייצר בצורה חלקה את השחזה של מדרגות, balusters, מעקות על ידי מכונות קטנות. ביצענו שוב ושוב את שחזור המדרגות, אשר ניתן לראות בתמונה.

כל התמונות באתר הן עבודות שלנו!

חברת פרקט-אול תנהל רכיבה של רצפות פרקט בחנות או במסעדה. יעשה את השיקום של ציפוי בכל הנחות מסחריות. אנו מספקים את כל סט המסמכים הדרושים.

על מנת עוגת פרקט להוביל לתוצאה טובה, הכשרה גבוהה, כמות ניכרת של ידע, אשר קבוע בפועל, נדרש. לסמוך על התנהגות של פרקט עובד רק מומחים בתחום זה, ובמקרה שלך סקס שלך במשך זמן רב רק לספק רגשות חיוביים לכולם.