פרקט גושני

פרקט גושני – צעד אחר צעד לצעדים מושלמים

פרקט גושני הוא אחד הדרכים הנפלאות ליצור לעצמכם צימר בתוך הבית. פרקט בבית מעניק תחושה יוקרתית ועם זאת חמה ומפנקת, תחושה מושקעת ועם זאת ביתית, תחושה של יופי וחום ובעיקר נוחות קסומה עליה אתם יכולים להתהלך בנעימות ברחבי הבית.
כאשר מחליפים ריצוף בבית יוצרים שינוי משמעותי במראה הבית כולו וכשהבית נראה שונה אנו חשים את השיפוץ ונהנים מהתחושה החדשה שביתנו נוסך עלינו.

מספר עובדות שלא ידעתם על פרקט גושני ויכולים לסייע לכם בבחירת ריצוף

  • אם אתם מחפשים את המראה הכפרי והמחוספס, פרקט גושני הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. "מראה פראי" לבית יוענק בעזרת בחירת פרקט גושני שלא נראה מבריק וחדש אלא מעניק ומעביר את התחושה של העץ.
  • היופי של פרקט גושני מתבטא גם בהבדלים בין הקורות ובמראה הטבעי. עץ בטבע לא נראה בדיוק כמו קודמו וגם הקורות של פרקט גושני שבחרתם לא יראו זהות. חברה מעולה בתחומה תיצור מראה קוהרנטי וקסום בלי לעבד את מתנת הטבע ולאבד את המראה הטבעי.
  • ניתן ליישם פרקטים מעץ במספר צורות – להדביק, למסמר ולייצב. כאשר אתם בוחרים פרקטים עבור צרכי הריצוף שלכם – בקשו לדעת כמה שיותר מידע כל צורת היישום ודרשו אחריות מתאימה.

פרקט גושני בשטיחי ישראל

אין חברה מתאימה יותר בארץ לשנות את המראה הבית שלכם בעזרת ריצוף פרקט בכלל וכמובן פרקט גושני בפרט מאשר חברת שטיחי ישראל. ניסיון משולב של שנים בתחומים מגוונים של עיצוב הבית יחד עם חזון לשביעות רצון מוחלטת מצד הלקוח ושאיפה למצוינות והצלחה, הופך את חברת שטיחי ישראל לחברה שאין לה מתחרים – לא מבחינת הניסיון לא מבחינת הידע ולא מבחינת הלקוחות המרוצים שמצביעים ברגליים, אותן רגליים שמתהלכות על הפרקט המקסים שלהם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *